Türk Ekranlarındaki Favori Kötünüz

Ezel ve Suskunlar'ı kesin izle. O da o tarz ve daha iyisi bence. Ezel çok teknik, Suskunlar ise ilk sezonu aşırı iyi. Hollywood gidip uyarladı yani.

Ama benim favori dizim Behzat Ç'dir eline su dökemez bunlar. Tıraş.
Behzat Ç birkaç bölüm izlemiştim. Ve beni o kadar sarmadı açık konuşmak gerekirse :D Ezel'i izlemeyi düşünüyorum. Suskunlar'a da bakarım :D

Ezel ve Suskunlar'ı kesin izle. O da o tarz ve daha iyisi bence. Ezel çok teknik, Suskunlar ise ilk sezonu aşırı iyi. Hollywood gidip uyarladı yani.

Ama benim favori dizim Behzat Ç'dir eline su dökemez bunlar. Tıraş.
Behzat Ç birkaç bölüm izlemiştim. Ve beni o kadar sarmadı açık konuşmak gerekirse :D Ezel'i izlemeyi düşünüyorum. Suskunlar'a da bakarım :D
Behzat Ç ilk sezon daha karakterler ve atmosfer oturmuyor. Bir 15-20 bölüm sonra oturuyor karakterler. İkinci ve üçüncü sezona doğru tamamen gelişimlerini tamamlıyorlar.

Sarmayabilir elbette herkesin sevebileceği bir tarzı yok bu saydığımız dizilere nazaran. Ama Behzat Ç bunlardan çok daha özgün bir yapım. Ekolü ancak Sopranos, OZ, The Wire filandır... Çoğu yabancı diziden daha iyi benim için. :)

Ayrıca çok komik bir dizi. :)

maxresdefault.jpg

Pure evil. Bambaşka bir çardı. Mehmet Özgür de çok büyük oynamıştı kendisini.

0

Yerli Walter White&Jesse Pinkman deriz mesela. Breaking Bad'in ilham kaynağı olan ikili. Prof Dr. Ordinaryus Abuzer Kömürcü ve oğlu iyi aile çocuğu Erdal.

images

Kendisi şuan pp’mdir. Komedi dizisinde gayet esprili ve bana göre sempatik bir tip de olsa. Dizi içerisinde kötü adamdı. Çocukken de severdim, şimdi de severim. Kültigin reis, Kaygısızlar.

Herkes Tecavuzcu Coskun, Nuri Alco ya da Erol Tas der diye dusunerek girdim basliga. :(
Şu anda hiç güleceğim yoktu... HA HA Üçü de efsane yeşil çam kötüleri. Hele küçükken izlediğim Küçük Emrah filminde bir sahne vardı. Nuri Alço ile Tecavüzcü Coşkun aralarında sohbet ediyorlar bir sahenede, Emrah'ın Anasından bahsediyorlar, Tecavüzcü Coşkun, Nuri Alço'ya Küçük Emrah'ın annesi için ''Komşuda pişer bize de düşer diyor.'' Hatırladıkça gülme krizine giriyorum. HA HA

Sonra bundan uzun yıllar önce öğrenciyken, bir arkadaşım bir komedi memesi göstermişti bana üstünde Nuri Alço'nun resmi vardı ve altında ''How i met your mother'' tersine bir aşk hikayesi yazıyordu, ona da çok gülmüşümdür. HA HA

Geri