Shameless Genel Sohbet Konusu

Uncle Paulie

hey garry
Gözcü Baykuş

MV5BMTA3MjgyNzY3MTReQTJeQWpwZ15BbWU4MDkwODg5MDQz._CR3,11,1126,844_UX614_UY460._SY230_SX307_AL_.jpg

Dizi aleminin şahlarından, pirlerinden olan Shameless'ı bu başlık altında tartışın bakalım.

2-3 yıl önceden izlediğim bir dizi idi fiona neden ayrılmış ?

2-3 yıl önceden izlediğim bir dizi idi fiona neden ayrılmış ?
  • “Shameless’ın 8 yıl önce hayatıma girmesinden itibaren, bir karakterin inişli çıkışlı harika hayatına öncülük ettim. Bu dizinin bana verdiği sürekliliği ne kadar özlediğimi asla fark etmemiştim. Sezonlar değiştikçe aynı ekibin geri gelmesi beni büyülüyordu. Harika yazılmış, harika şekilde işlenmiş bir dizi... Gerçek dostluklar bizim sezondan sezona devam etmemizi sağladı.”
Demiş Emmy Rossum.

@The Last Outlaw
Dizi de fiona olmadan nasıl işleyecekler acaba ? 2-3 yıl önce sezonlarını tek tük izlemiştim şahsen dizi fiona olmadan yürümez gibi

@The Last Outlaw
Zaten o da olmasaydı dizi de favorilerim'in hepsi gitmiş olurdu. Fiona kalsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum dizi'nin izleyici kitlesi düşer gibi geldi bana :D

Lip, Frank ve biraz da Fiona bunları severek izliyorum. Dizi de bence gayet iyi gerçi hepsini izlemedim ama.

Eski sezonlara bakıyorum da, son sezonlarla arasında uçurum var resmen. Dizinin çehresi aşırı kaymış. İlk sezonlardaki kalitesini koruyabilseydi bende çok yukarılarda olurdu. Ancak şu haliyle favorilerim arasına girmesi zor. Çünkü son sezonlar, özellikle Fiona gittikten sonra çook kötü. Öncesinde ise Debbie gerçekten çekilmez kılabiliyor diziyi. Yİne gideri vardı, White Boy Carl falan kurtarıyordu. Eğer final sezonunu izleme zahmetine katlanırsam tek bir kişi için olur, o da Frank Gallagher baba. Halen performansından hiçbir şey kaybetmedi reis. Utanmaz adının hakkını veriyor fazlasıyla. Vallahi biz senden razıyız reis. Ama kalanı, meh artık.

Geri