Oshi no Ko

Ronny

Kahraman Baykuş
Üstat Kullanıcı
[img='https://www.mangaread.org/wp-content/uploads/2022/02/Eb7LDddU4AMF1jF-1081x1536-1.jpg',none,466][/img]

Yayıncı: Shueisha
Dergi: Weekly Young Jump
Tarih: 2020
Cilt Sayısı: 11
Mangaka: Aka Akasa & Mengo Yokari
Türü: Drama, Doğaüstü, Seinen

Hikâye güzel bir kız, onun mükemmel sahte gülümsemesi ve bu gülümseme yüzünden onu bencilce seven insanlarla başlıyor.
Parıltılı şov dünyasının perde arkasında neler oluyor? Sevdiğiniz idolünüz uğruna ne kadar ileri gidebilirsiniz? Reenkarnasyonun gerçek olduğunu öğrenseydiniz ne yapardınız?
Gösterinin yıldızı Aquamarine Hoshino ve sahne sadece bir görüntüden ibaret. İhtişam dünyası onu bütünüyle yutmadan önce doruk noktasına ulaşmayı başarabilecek mi?

Animesi henüz iki bölüm çıkmış olmasına rağmen büyük bir popülerliğe ulaştı ve MyAnimelist'de birinci sıraya yerleşti.
gj1lys6.png

Geçen hafta 1. bölümünü izlemiştim ama beni o kadar etkilemedi. Tek ilginç yanı ilk bölümü 82 dakika yapmaları. Zaten bu 82 dakika, açılış ve kapanışları dikkate almazsak normal bir animenin neredeyse 4 bölümüne denk geliyor. E yani o kadar sürede her anime bir şeyler anlatmalı zaten.

Moderatör tarafında düzenlendi:
İlk bölümün yarısını izledim ve pek de sevemedim açıkcasi.Neden bu kadar popüler ki?Sizce bir şans daha vermeli miyim?

İlk bölümün yarısını izledim ve pek de sevemedim açıkcasi.Neden bu kadar popüler ki?Sizce bir şans daha vermeli miyim?
Son 15 dakikası sayesinde ilgi topladı anime. Diğer bölümleri de yine idol kültürünün üzücü yanlarını gösteriyor. Kötü değil ama abartıldığı kadar da iyi değil.

Geri