Futbol Tartışma ve Sohbet Başlığı

Futbolun en büyük simgelerinden biriydi. Huzur içinde yatsın.
ekran-resmi-2020-02-11-08-69NH.png

@rasyonel

Merhaba :D Oğlum vahiy mi geldi "Aylar sonra foruma gir ve Utkan Abi'ye bu soruyu sor" diye :D :D

Sanmam daha iyi olduğunu eskiden duygusal olarak daha iyi derdim ancak şimdi öyle düşünmüyorum ha ama insanların sandığı kadar da uzak değildi.

Arada PSG'ye göz atıyorum, GOAT zirvesini geride bıraksa da hala megastar seviyesinde oynuyor. Çok gol atması gereken bir mevkide değerlendirilmemesine rağmen hala skora etki yapıyor. 17 maçta 19 gol katkısı var. Hala çok kolay ceza sahasına getirebiliyor topu ve hala epey pozisyon yaratıyor takımına. Attığı paslar vs çok kaliteli.

Bir Fenerbahçeli olarak ligin bu şekilde tescil edilmesini istiyorum. Gaziantep FK ve Hatayspor bizim ligimizden Yeni Malatyaspor ise alt ligde ve bu sezon mücadele edemezler, düşme de kaldırılsın lige çıkma da. Galatasaray şampiyon ilan edilsin, hatta şuan. 2. olan Fenerbahçe avrupa liglerine katılım hakkını bir alt sıradaki takıma devretsin.

Sevilla son yıllarda izlediğim en kötü Avrupa takımıydı. Fenerbahçe nasıl şunları elinden kaçırdı aklım almıyor. Kadıköy'de ilk yarıdaki gibi bir oyunla tur imkansız değil bana göre futbolun allahı Jesus hocam için.

2-0 kötü oldu ya, o futbol 2-0'ı hak etmedi. Hak ettiyse de kazanmayı hak etti.

Sevilla son yıllarda izlediğim en kötü Avrupa takımıydı. Fenerbahçe nasıl şunları elinden kaçırdı aklım almıyor. Kadıköy'de ilk yarıdaki gibi bir oyunla tur imkansız değil bana göre futbolun allahı Jesus hocam için.
Çok ciddi yordu bu iki maç ya. Hani şu Sevilla'ya elenmeyi pek açıklayamıyorum, herifler TFF 2. lig takımı gibi oynadılar iki maçta da, toplasan 4 tane pozisyonları yok ama bi şekil çeyrek finale attılar kendilerini. FB'nin loserlığı artık eğlendirmiyor bile yani.

Çok iyiydik, üzüldüm. Hoca maalesef sınıfta kaldı. Değişiklikler çok kötü ve zamansızdı. King'e bu kadar sabredip de Emreyi bu kadar geç alırsan olacak budur. Sevilla yetmiyor gibi, maça Galatasaray ve Beşiktaş taraftarları karışık olarak girse, kale arkasından çakmak atıp da maçı soğutan taraftarların yaptığını yapmazdı. Yazıklar olsun.

Fener yatsın kalksın, Sevilla geldiğine dua etsin, adamlar top oynamadı bile.

Sevilla Ç.F’de elenir bu oyunla.

[img='https://i.pinimg.com/originals/f9/a5/77/f9a577603bd83c8af972e196a5512913.gif',none,199][/img]

Fener yatsın kalksın, Sevilla geldiğine dua etsin, adamlar top oynamadı bile.

Sevilla Ç.F’de elenir bu oyunla.
Neden ki? Bitirici forvet olsa dağıtacaktık en azından King'e kalmasaydık. Oyun olarak kötüydük de, daha iyi takım gelirse fark mı yiyecektik?
Biraz eksik söylemişim, burda hata var bende sadece ikinci yarıya bakabildim, ilk yarı Fener daha iyiymiş, başka bir takım olsa ikinci yarı için konuşacaksam kesinlikle gol yerdiniz, Sevilla’nın zonklayan topu dışında doğru düzgü atağı bile yoktu, uzatmalarda Fener topa sahip olmasına rağmen sürekli aynı şekilde yerden orta yaptı, 2.Y çok kötü bir futbol oynandı .

Kaç ay olmuş Fener’de hala adam akıllı bir uyum yok, yorgunluğun da etkisi tabii, geri paslarda bile topu saçma yerlere attılar.

İki maç da Fener'in hakkıydı bana göre, ancak üstte de belirttiğim gibi Sevilla o kadar kötüydü ki Fener'in ne yapıp edip alması gerekiyordu. İki maçta toplam 5 pozisyona bile giremedi Sevilla Fener ise kamyonla pozisyon buldu ama hiçbirini gole çeviremedi penaltı dışında. Hani nereden baktığına göre göre değişir. Cidden yazık ama şu Sevilla'ya elenmek.

İlk maçın ikinci yarısını Sevilla daha düzgün(iyi olmasa bile düzgün) oynadı diyebiliriz. Ancak kalan devreler Fener çok daha iyiydi.

Bir fenerli olarak Arda güler kardeşimi tebrik ederim. Umarım dünyanın en büyük kulübünde çok başarılı bir kariyer geçirir.

Mener'imin elinden kıl payı kaçırdığı Oly, Aston Villa'ya 6 tane attı iki maçta. Her sene şampiyonu yenip/yenilmeyip kupayı salan o mistik camia deriz. Bu sene de Oly alırsa bu kulübün lanetli olduğuna inanmaya başlayacaz yavaştan.

Geri