En İyi Yazılmış TV Karakteri?

images
 
@Tony Stark Dostum, Sinema değil, TV karakteri isteniyor burada. Yani Dizi, Çizgi Dizi ve benzeri işlerden bir karakter.
 
[font='Arial, Helvetica, sans-serif']Bu aralar pek dikkatsizim canım :D [/font]
[font='Arial, Helvetica, sans-serif']

Tyrion Lannister - Game of Thrones

intro-1619792491.jpg


[/font]
 
oz-miguel-alvarez.jpg


Miguel Alvarez. İlk izlediğimde o kadar dikkatimi çekmemişti ama sonradan rewatch atarken fena yükseldim bu karaktere. Özellikle 2. ve 4.sezon aralığında geçirdiği günlerde.

Tıpkı babası ve dedesi gibi Oz ona da kelek attı. Daha doğrusu doğduğu semt ve köken gereği hayatı zaten buralarda biteceği üç aşşa beş yukarı belliydi.

Dışarda tanışsan büyük ihtimal seni soyacak, gasp edecek bir Latin serserisi. İyi biri kesinlikle değil, ama kendince ahlaki değerleri ve vicdanı olan biri. Berbat şeyler yaptı ve bence başına gelen ne varsa hak etti. Ama buna rağmen izlerken insan şey diyor, "ya bu adamın sonu daha farklı olabilirdi, hiç fırsat verilmedi."

Aklı başına gelmeye başladığında hayatı çoktan bitmişti. Bunu çok iyi bilmesine rağmen içinde hala Oz'dan çıkıp bir hayat kurma umudu vardı ve bu umuduyla umarsızca alay edildi sayısız kez. İlk 2 sezondan emin değilim, ama tecrit günlerinden sonraki Alvarez'e dışarı çıkma ve hayat kurma şansı verilse bence bunu doğru değerlendirirdi.

Dizideki en underrated çarlardan biri bence.
 
Geri
Üst