Nabu
Tepkime puanı
3,469

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • İyi akşamlar. Moderatör onayını beklemeden konulara cevap yazmam için ne yapmam lazım?
  Nabu
  Nabu
  Baykuş Yumurtası rütbesine geçmeniz gerekiyormuş. Geçişinizi yaptım. Gerekli puanınız var çünkü. İyi Forumlar
  Trao
  Trao
  Rütbemin artması gerektiği fark etmiştim. Sorunu çözdüğünüz için teşekkür ederim.
  Merhaba! Kedi mamaları hakkında çok faydalı makalenizi okudum acayip ilgimi çekti fakat kafamda bir ton soru var size nasış ulaşabilirim?
  Nabu
  Nabu
  Makalenin altına yorum atmanız halinde size geri dönüş yapabilirim zaten yorumlar kısmını okursanız bir nevi, soru cevap gibi olduğunu görebilirsiniz. Faydalı bulmanıza çok sevindim.
  Merhaba Nabu,Fanverse’de Kubo’nun soru cevap tarzı bir başlığı ama bu direk japoncadan çevrildiği için ana kaynağından çeviremem ama o siteden link verip ,
  Daha sonra da zamanım oldukça güncellerim , bir sıkıntı olur mu?
  Bu soru cevaplar yakın zamandan Klub Outside’da Kubo sürekli cevaplıyor , eski değil yani.
  Nabu
  Nabu
  Bu arada bu tarz şeyler için özel mesajı kullan. Duvarı değil :D
  pain.killer
  pain.killer
  Özel mesaj dediğin,sohbet mi oluyor, zaten başka bir seçenek yok anladığım kadarıyla.
  Nabu
  Nabu
  Evet dostum.
  Merhaba Nabu, yanlışlıkla şu anda ne dinliyorsunuz bölümüne iki kere aynı şarkıyı koydum: internetim dondu bu yüzden böyle bir hata oluştu sanırım, şarkılardan birini silebilir misiniz?
  Nabu merhaba hocam "Forumdaki Yetkilendirme ve Görev Dinamiği" hakkında bir sorum olucak müsait olduğunuzda cevablarsınız.Şimdi hocam benim puan sayıma bakarsak benim baykuş yumurtası olmam gerekmiyor mu ?
  Sirius
  Sirius
  Az önceki mesajı göndermeyi unuttum sanırım.Hocam en sonda karışıklığı engellemek için özelden yazarsınız demişsiniz (oradaki mesajı tam ezberleyemedim) o yüzden atmıştım mesajı.En iyisi anlayana kadar tekrar okuyayım yazınızı.
  Nabu
  Nabu
  Özelden yazma burası olmuyor yalnız :D Burası Duvar. Facebook'da birine dm atmak ile duvarına yazmak nasıl farklı ise burası da öyle . Hallettim ben sorununu :)
  Sirius
  Sirius
  Hocam özelden yazılmasını hala öğrenemediğim için.Sanırım vitamin eksikliği.Teşekkür ederim hocam geri dönüş için iyi günler
  Merhaba Nabu, şey benim hesapta bir problem var galiba. Normalde benim puanım 1163 dü galiba ama sanırım 1161'e düştü ama emin değilim bu yüzden de ses etmedim ama bu gün bir yorum yaptım ve 1161'den 1163'e çıkması gerekirken aynı kaldı. Neden böyle, bir sıkıntı mı var?
  Nabu
  Nabu
  Forumdaki bazı bölümler, puan alınamayacak yerler. Forum oyunları, genel sohbet ve benzeri kısımlar gibi. O yüzden puan almamışsındır. 1163'den 1161'e düşmeni bilemedim. Birileri beğendikleri mesajlarındaki beğenileri kaldırmış olabilir. Net bir şey söylemem çok zor.
  Darkseid
  Darkseid
  Tamam o zaman, cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.
  Şimdi hesabıma girdim, tekrardan teşekkür ederim.
  Nabu
  Nabu
  Eski bir üyemizin aramıza dönmesi bizler için de mutluluk. Biz teşekkür ederiz. Forumun tadını çıkar. Geçici hesabınızı siliyorum.
  K
  Merhaba, Nabu bey. Ben Batman Who Laughs lakabı ile forumdaydım. Ne yazık ki şifremi unuttuğum için hesabıma giremiyorum. Foruma da bir kaç gündür mesaj atıyordum lakin geri dönüş alamadım. Ben de bu yüzden yeni hesap açtım. Ne yapacağımı da bilemiyorum. Eğer yardımcı olmayacaksanız bu hesaptan ilerleyeceğim, saygılar.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Geri
Üst